WWO CROATIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ideje oko edicije 5

Go down

Ideje oko edicije 5 Empty Ideje oko edicije 5

Post  Hormad Mon Jul 30, 2012 11:04 am

Pošto mi je dopizdilo da budem vječiti gubitnik, a po nekom sitnom iskustvu koje sam uspio skupiti, odlučio sam sa svima podijeliti svoje skromno mišljenje.
Naime, iz edicije u ediciju, suočavamo se sa jednim te istim problemima, a to je neorganiziranost i rascjepkanost, samim tim opustošena je HNB, dok je rezultat kakav je.
Mozgajući malo o tome svemu a sudeći prema dosadašnjem iskustvu i trenutnoj geopolitičkoj situaciji u WWO slobodan sam iznijeti slijedeću ideju.

OKUPIRAJMO JUŽNU AFRIKU.

Ideje oko edicije 5 FIuxj

Iskustvo sa rudnicima zlata u Južnoj Americi, govori nam u tome da bi se morali od tamo već jednom maknuti, stoga sam ja odlučio pronjuškati malo po mapi i pronaći nam novo utočište.
Rudnke zlata sam planirao podići OVDJE. Zašto baš ovdje, zato što su nam u okruženju relativno slabe države, dok bi s onima jačim, vjerujem, bilo moguće sklopiti nekakvo savezništvo ili pakt o nenapadanju, kao primjerice s Angolom.
Resursne i vojne baze, parkirao bi odmah u susjedstvu, pošto iz nekakvih trenutnih razmišljanja i stanja na terenu, nismo u stanju braniti se na 2-3 strane, a kamo li biti ofenzivni.
Što se tiče kapitala, ako bi se odlučili na obronu, a po osobnom mišljenju, ja bi se odlučio, čisto iz inata, neka lome zube, postavio bi 1-3 isključivo vojne baze sa masovnom proizvodnjom oružja negdje u blizinu, što se lako dogovori, nakon što se izgradi uporište u Južnoj Africi.
Naravno, ovo sve podrazumijeva koliku-toliku sinhronizaciju i međusobnu koordinaciju, animiranje i upućivanje novih igrača na zadane lokacije i pažljivo raspolaganje HNB-om. Novac iz HNB-a bi išao isključivo igračima koji se drža rasporeda i dogovora.
Prvih mjesec dana, išlo bi se potpuno defanzivno, dok se resursi i vojska ne podignu na zadovoljavajuću razinu, a nakon toga bi napravili dogovor za drugi korak.

Eto, ideja i prijedlog, a molim ostatak da se konstruktivno izjasni o zadanom prijedlogu.
Hormad
Hormad
Admin

Posts : 24
Join date : 2011-05-25

https://wwo-croatia.forumotion.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum